Thomas Hine

Thomas Hine si vysloužil pověst vážného a tvrdě pracujícího člověka. Jeho hluboká znalost financí a dobrý smysl pro obchod spolu se znalostí francouzského a anglického jazyka mu zajistily významné postavení. To on vybudoval společnost Hine, která se později stala tradicí. Když jeho nevlastní otec zemřel, jeho nevlastní matka vybrala jeho a ne své vlastní syny, aby se ujal vedení rodinného podniku. V roce 1817 dal Thomas své jméno společnosti a tak vznikla Thomas Hine & Co. Jen o několik let později, v roce 1822, zemřel na zápal plic ve svých 47 letech a přesně 30 let poté, co přišel do Jarnacu. Jeho nejstarší syn, Thomas Georges, převzal vedení společnosti a pokračoval v utváření historie rodiny Hine a jejich cognaku. Dnes je ve vedení společnosti již šestá generace rodiny Hine.

Panství rodiny Hine stojí na břehu řeky Charente, hluboko v regionu Cognac. V prastarých sklepích se po 250 letech moc nezměnilo. Jsou neustále zamčené a střeží ty nejlepší ročníky. Je  to jeden z nejstarších domů v Jarnacu  a vždy byl sídlem společnosti Hine.

Hine je privilegovaným majitelem výjimečných 297 akrů pozemků v srdci Grande Champagne, nejlepšího cognac cru. 173 akrů je osázeno vinnou révou s průměrným stářím 25 let a zbytek pozemků jsou lesy, aby byla ochráněna místní fauna a flora. Na celém území se používají pouze technologie šetrné k životnímu prostředí. Pozemky rodiny Hine těží především z jižního slunce, které zajišťuje dlouhé hodiny slunečního svitu a tepla, což je ideální pro zrání hroznů. Cognaky z tohoto premier cru jsou ceněny především pro jejich květinový bouquet, eleganci a potenciál dlouhého zrání.   

 

Thomas Hine

Žádné produkty od výrobce Thomas Hine nebyly nalezeny....