Kvint

proč zvolit KVINT

1) Chuť – Jedinečná exotická chuť moldavské brandy byla již mnohokrát

oceněna. My se vás snažíme přesvědčit na pravidelných degustacích, protože 
víme, že chuť je u brandy až na prvním místě.

2) Kvalita – Moderní technologie a zařízení umožňují sledovat kvalitu moku ve všech fázích výroby

3) Suroviny – Při výrobě se využívají výhradně přírodní suroviny a původní receptura se dědí z generace na generaci. KVINT vlastní více jak 1 700 ha vinic s více než dvaceti odrůdami hroznů: Chardonnay, Merlot, Cabernet Savignon, Aligote, Viorica, Riton, Sauvignon Blanc, Solaris, Rulandské bílé, Tramín Pink, Bianca, Pinot Noir, Viognier, Irsai Oliver, Ugni Blanc, atd.

4) Cena – Ceny alkoholických nápojů pod moldavskou značkou KVINT jsou velice příznivé v porovnání s konkurencí.

5) Původ a tradice – Dlouhá tradice likérky začíná již v roce 1897, což je více jak 117-ti letá zkušenost s výrobou. KVINT je jedním z hlavních pilířů hospodářství Podněsterské moldavské republiky a jeho logo se dokonce vyjímá i na jejich pětirublové bankovce.

6) Široký sortiment – Každý rok KVINT vyrobí a prodá více jak 20 milionů lahví alkoholu. Produkuje a vyváží do celého světa více druhů moldavské brandy ve stáří 5–50 let (VSOP brandy, XO brandy, exkluzivní brandy), vodku VOLK a KVINTOFF a nově také gin KVINT

7) Ocenění – KVINT je pravidelným účastníkem různých mezinárodních výstav a degustačních soutěží, kde získal již několik ocenění: 

– 3x Super Grand Prix pohár
– 21 x Grand Prix pohár
– více než 180 zlatých a stříbrných medailí

8) Dobré jméno a zkušenost – Nápoje KVINT jsou jedny z nejpopulárnějších v zemích bývalého Sovětského svazu a získávají si postupně velkou oblibu po celém světě. V dnešní době vyváží do Německa, Francie, Itálie, Španělska, Švýcarska, České Republiky, Slovenska, Dánska, Bulharska, Rumunska,pobaltských zemí, USA, Kanady, Izraele, Číny, Vietnamu, Austrálie, Papuy Nové Guinei, Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších.Nezaznamenáváme žádné problémy či reklamace. Ohlasy jsou kladné a většinu zákazníků překvapuje poměr cena/kvalita, čehož si vážíme a chceme v tom nadále pokračovat.

9) Marketing – Poskytneme podrobné marketingové materiály pro podporu prodeje alkoholických nápojů. Také jsme připraveni splnit Vaše specifické požadavky na propagaci.

10) Luxusní vzhled – Obaly a láhve alkoholu KVINT jsou velice atraktivní. Láhev s jedinečným vzhledem se bude krásně vyjímat v každém baru.

 

                                               

Žádné produkty od výrobce Kvint nebyly nalezeny....