Hendricks gin

Hendrick’s Gin je uznávaný ze dvou důvodů. V první řadě je to jeho naprosto unikátní chuť a v řadě druhé komunikace, která se ukazuje jako vizionářská a konkurenti se ji snaží napodobit.

 

Výroba

Destilace

Rafinovaná galerie bylin a přírodních ingrediencí je do ginu Hendrick’s „zabudovávána“ v průběhu destilace.
Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté OKURKA!

Chuť

Neobyčejný destilační proces v kombinaci s naším „podivně lahodným“ souhrnem výtažků vytváří jediný gin svého druhu, který je vášnivě milován malou, ale rostoucí hrstkou jedinců po celém světě.

Historie

Vydejte se mezi lidi, kteří obdivují neobvyklé věci, a zjistíte, že je náš gin milován zvídavými jedinci po celém světě. Zveme vás, abyste se přidali k té rozjařené hrstce. Nalijte si znamenitý drink a objevte s námi nejdůležitější okamžiky naší podivuhodné historie.

1860

V roce 1860 bylo v Londýně postaveno destilační zařízení Bennet. Na světě jich bylo vyrobeno naprosto nedostačujících pár kousků, ale jsou známy tím, že produkují velmi robustní a chuťově bohaté destiláty.

1886

Pan William Grant se svými sedmi syny a dvěma dcerami zakládá ve Skotsku rodinnou palírnu. Jediný mimo rodinu, kdo pomáhal s budováním palírny, byl kameník, ale i jeho výpomoc byla spíše sporadická.

 

1948

Společnost John Dore & Co vyrobila destilační zařízení Carter, které díky speciální konstrukci umožňuje výrobu osvěžující a neuvěřitelně delikátní lihoviny, a proto bylo osudem, aby se v něm později destiloval Hendrick’s Gin.

 

1955

Narození slečny Lesley Gracie, která byla od dětství fascinována světem rostlinných výtažků, chutí a koní (koně nemají s ginem, o němž snila, nic společného, ale fakta jsou fakta). Ve čtyřech letech podávala svým rodičům čaje, které vyráběla z různých rostlin a větviček. Naštěstí její rodina tyto a všechny další experimenty přežila ve zdraví.

 

1966

Ze zvláštního vrtochu kupuje v aukci Charles Gordon, pravnuk Williama Granta, dvě neobvyklá destilační zařízení. Fenomenálně zvláštní zařízení Carter-Head a zařízení Bennet z 19. století. To se stalo přesně 33 let předtím, než se rozhodl, co s těmito podivuhodnými artefakty nakonec bude dělat.

 

1988

Pan Charles Gordon udělil slečně Lesley Gracii velmi excentrický úkol: vynalézt elixír, který se bude vyrábět ve dvou velmi odlišných antikvariátních destilačních zařízeních. Vyrobili mnoho zajímavých destilátů, ale žádný z nich nenaplnil jejich touhu po vytvoření mimořádného díla, a tak pokračovali dál.

 

1999

Nakonec pan Gordon a slečna Gracie dosáhli zvláštní lahodnosti a získali z divných destilačních zařízení podivnou symfonii rostlinných výtažků, kde vynikala okurka a růže. Ačkoli jejich šance práci dokončit nebyly zpočátku vysoké, podařilo se jim dosáhnout zvláštní dokonalosti, která je dnes známa jako Hendrick’s Gin.

Žádné produkty od výrobce Hendricks gin nebyly nalezeny....